Follow-on formula from 2 years
From 2 years: 3 items
Beba JUNIOR 2+ Growing-up Milk Drink, 800 g
- 2 years & over
- With vitamins A, C & D
- Age-appropriate protein content
£19.10 (£23.88 / kg)
Delivery by October 09
HiPP Growing-up Milk Based on Cow's Milk Toddler Milk Combiotik 2+, 600 g
- Age 2 years & up
- Can be drunk both cold and warm
- With vitamins C & D
£13.20 (£22.00 / kg)
Delivery by October 09
Bebivita Follow-on Milk Based on Cow's Milk Children's Milk 2+, 500 g
- For children 2 years old & up
- To drink from a cup
- Serve with a meal or between meals
£8.10 (£16.20 / kg)
Delivery by October 09
Magazine Articles:
Discover Babymondino:
-
Great Britain: Free standard delivery from £69.90
-
Free
returns Secure payments
with SSL encryption technology