Pouches by Pumpkin Organics

Filter & sort

Price Brand For whom? Product features Certificates & seals of approval
Filter

Squeeze pouches: 4 items

Organic Squeeze Pouch - Pumpkin, Pear, Apple, Plum, Oats

Pumpkin Organics Organic Squeeze Pouch -​ Pumpkin, Pear, Apple, Plum, Oats, 100 g

  • 8 months & up
  • 35% vegetables
  • No added sugar
£1.25 (£12.50 / kg)

Delivery by October 08

Organic Squeeze Pouch - Carrot, Pear, Sweet Potato, Broccoli

Pumpkin Organics Organic Squeeze Pouch -​ Carrot, Pear, Sweet Potato, Broccoli, 100 g

  • 6 months & up
  • 70% vegetables
  • No added sugar
£1.60 (£16.00 / kg)

Delivery by October 08

Organic Squeeze Pouch - Pear, Strawberry, Sweet Potato, Beetroot, Banana, Oats

Pumpkin Organics Organic Squeeze Pouch -​ Pear, Strawberry, Sweet Potato, Beetroot, Banana, Oats, 100 g

  • 6 months & up
  • 30% vegetables
  • No added sugar
£1.25 (£12.50 / kg)

Delivery by October 08

Organic Squeeze Pouch - Pumpkin, Sweet Potato, Pear, Banana, Bblueberry

Pumpkin Organics Organic Squeeze Pouch -​ Pumpkin, Sweet Potato, Pear, Banana, Bblueberry, 100 g

  • 6 months & up
  • 70% vegetable content
  • No added sugar
£1.60 (£16.00 / kg)

Delivery by October 08